.

.

cms-img

Hakkımızda

BEST TOYS 2003 yılında, Türk Oyuncak Sanayiindeki İhtiyacı görerek, bu ihtiyacı doğru bir şekilde karşılamak, ve sektörü daha da ileriye götürmek amacıyla kurulmuştur.

Devam eden teknoloji yatırımlarımız sayesinde daha yüksek kaliteli üretim yaparak; ve güçlü dağıtım ağımızın değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda her geçen gün daha da büyüyerek şekillenmesiyle, Yurtiçi ve Yurtdışı Satış alanlarında hızla büyümeyi sürdürmekteyiz.

BEST TOYS olarak, bu kapsamda, güçlü teknik kadromuzun yenilikçi fikirleri ve yaratıcı bakış açıları sayesinde yenilik ve değişimlere farklı ve güncel taleplere hızla ayak uyduran dinamik ürün gamımızla, ve her müşterimiz için özel olarak oluşturduğumuz satış ve satış sonrası desteğimizle, her gün istikrarlı olarak büyüyor ve bir Dünya Markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Tüm üretim hatlarımızı, uluslararası standartlarda ürettiğimiz ürünlerimiz ile çocukların fiziksel ve ruhsal gelişimlerine katkıda bulunma prensibi çerçevesinde oluşturmaktayız. Ve ana presibimiz, ‘Biz’i ürünlerimizle hayatının odağına alan müşterilerimizin beklentilerinde tatmin olmasıdır.

Ürün gruplarımız çeşitliliği ile, müşterilerimizin istek ve beklentilerini karşılayacak şekilde farklı, ve aynı zamanda da eğitici ve öğretici oyuncaklar içermektedir.

BEST TOYS